SPONZOŘI  A  MECENÁŠOVÉ

NAREX Česká Lípa a.s.
www.narex.cz
Sponzor nářadí. Firma Narex mi darovala tesařský hoblík Protool a tím přispívá k realizaci projektu Stavbičky.

ELEKTRO-LUMEN s.r.o.
www.el-lumen.cz
Sponzor osvětlení. Firma zabívající se osvětlením mi pomohla při realizaci výstavy na hranickém zámku, kde byly na dvoraně umístěny svítící skořápky. Tato výstava byla realizována v rámci projektu tvar a světlo.

Vantrans Zlín v.o.s
www.vatrans.cz
Sponzor materiálu. Tato firma mi darovala nerezový plech sloužící k rovnoměrnému rozvrstvení světla v objektu ležící ulita na výstavě na náměstí Míru ve Zlíně v roce 2003. Tato výstava byla realizovaná v rámci projektu tvar a světlo.

Zámek a zahrady Kroměříž
www.azz.cz
Sponzor katalogu. Pomoc při realizaci a vydaní katalogu výstavy do skleníku v Květné zahradě a do platanového haje v podzamecké zahradě v roce 2001. Výstava proběhla v rámci projektu putování.

Jan Novák, Věžky Sponzor dřeva v roce 2002. Dřevo bylo použito k realizaci objektu stojící ulita, která byla vystavena v rámci projektu tvar a světlo.

Pavel Langmayer Sponzor materiálu v letech 1996-99. Materiálová podpora firmy pro údržbu v parku Stromovka. V rámci této spolupráce se mohl realizovat Chrámek na psí louce v roce 1996 a výstava v parku stromovka v roce 1999 v rámci projektu putování.

Chcete být sponzorem?

V současnosti hledám sponzora pro projekt Kruhy.

Máte-li zájem o sponzorství v jakékoli formě, či mi chcete zaslat komentář k mé tvorbě, tak mě prosím kontaktujte.

Poděkování

Všem sponzorům výtvarných projektů tímto velice děkuji za jejich pomoc v mém snažení. Velice si jejich podpory vážím.

Žádné umělecké mecenáše nemám, ale nesmím zapomenout na podporu lidí z mého blízkého okolí - moji rodinu, rodiče, babičky, dědy, kamarády, přátele, bez nichž bych nemohl dělat to co dělam. Děkuji!

GRANTOVÉ PODPORY   

Bez grantových podpor by nebylo možné uspořádat tak rozsahlé výstavy do veřejných prostor. Proto velmi děkuji za podporu těchto akcí.


Nadace Pollock-Krasner / The Pollock-Krasner Foundation
www.pkf.org
Podpora této nadace je pro mne velkým oceněním. Americká nadace Pollock-Krasner je jedna z mála nadaci, která podporuje rozvoj uměleckých osobností s celého světa.

Kulturní fond města Zlína
www.mestozlin.cz
Podpora Magistratu města Zlína na uspořádání výstavy a vydaní katalogu na náměstí Míru ve Zlíně v roce 2003. Výstava je v rámci projektu Tvar a světlo. Zvláštní poděkování pání Ireně Ondrové, náměstkyni primátora za podporu této akce.

Nadace Tomáše Bati / Thomas Bata Foundation
www.batova-vila.cz
Podpora výstavy na náměstí Míru ve Zlíně v roce 2003, v rámci projektu Tvar a světlo.

Magistrát hlavního města Prahy
www.praha-mesto.cz
Podpora Magistrátu města Prahy na uspořádání výstavy a vydaní katalogu v parku Stromovka v roce 1999. Výstava je v rámci v rámci projektu putování.zpět

cz  |  en          © 2006 Miloslav Fekar | fekar.com | tojatoy.cz | kontakt | odkazy | o webu |   webdesign by j10.cz